• Toolbox Bratislava
  • Kontaktujte nás
    0944 600 638
    Po - Pia: 9:00 - 17:00
  • Môj profil
 Online status
 Google AdSense
 Darčeková poukážka
 Služby Krupina
 Novinky
Online rezervácia

Spustili sme možnosť rezervácie našich alebo partnerských služieb. Rezervačné tlačidlo nájdete na ľavej strane titulnej strany webu v spodnej časti.Kliknutím na tlačidlo sa presuniete do rezervačného systému.


Kuriérske služby

Dnes spúšťame možnosť expresných kuriérskych služieb v rámci Krupiny,Podbrezovej a Brezna.Chcete zaujať klienta a poskytnúť mu komfortnú službu doručenia objednávky do 2 hodín od jej potvrdenia ? Volajte 0944-600 638 (Krupina) alebo 0904-334 971 (BR)


Spustenie nášho nového portálu.

Vítame Vás na našom novom webe.Nájdete tu informácie o našej činnosti,služby a produkty v našej ponuke a samozrejme aj služby našich partnerov v rámci projektu Splašený slimák.Veríme,že Vás naša ponuka zaujme.


Registrujte sa

Registrujte sa na našom webe,získajte pravidelné informácie o našej činnosti a zaujímavé zľavy

  • Fiškusov krám
  • 1
  • 2
  • 3
  

Kontakt

Kontaktovať nás môžete na telefónnom čísle, emailom, cez kontaktný formulár alebo využiť online chat priamo na stránke prípadne cez sociálne siete. Radi Vás privítame aj na našej adrese.

Tešíme sa na spoluprácu

Fakturačná adresa

Toolbox spol.s r.o.
Račianska 88/B
832 01 Bratislava

Kontaktné informácie

tel.: 0944 600 638
info@toolboxbratislava.com

  

O nás

Sme začínajúcou spoločnosťou,ktorej cieľou je podpora slovenských produktov a služieb.Projekt Splašený slimák,ktorému poskytujeme marketingovú podporu,je prvým krokom v našej snahe.Jeho cieľom je podpora využívania slovenských taxi-aplikácií,čo môže byť prospešné aj pre slovenskú ekonomiku.Veríme,že Vás naše služby zaujmú.

 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.