• Toolbox Bratislava
  • Kontaktujte nás
    0944 600 638
    Po - Pia: 9:00 - 17:00
  • Môj profil
 Online status
 Google AdSense
 Darčeková poukážka
 Služby Krupina
 Novinky
Online rezervácia

Spustili sme možnosť rezervácie našich alebo partnerských služieb. Rezervačné tlačidlo nájdete na ľavej strane titulnej strany webu v spodnej časti.Kliknutím na tlačidlo sa presuniete do rezervačného systému.


Kuriérske služby

Dnes spúšťame možnosť expresných kuriérskych služieb v rámci Krupiny,Podbrezovej a Brezna.Chcete zaujať klienta a poskytnúť mu komfortnú službu doručenia objednávky do 2 hodín od jej potvrdenia ? Volajte 0944-600 638 (Krupina) alebo 0904-334 971 (BR)


Spustenie nášho nového portálu.

Vítame Vás na našom novom webe.Nájdete tu informácie o našej činnosti,služby a produkty v našej ponuke a samozrejme aj služby našich partnerov v rámci projektu Splašený slimák.Veríme,že Vás naša ponuka zaujme.


Registrujte sa

Registrujte sa na našom webe,získajte pravidelné informácie o našej činnosti a zaujímavé zľavy

  • Fiškusov krám
  • 1
  • 2
  • 3
  

Niekoľko slov na úvod

Sekcia Právnik radí bude od 1.1.2021 vyhradená pre rady právnika,ktorý spolupracuje s projektom Splašený slimák.Počas bežného kalendárneho mesiaca bude možné posielať otázky pre právnika,týkajúce sa podnikania a na konci každého mesiaca odpovie právnik na jednu z doručených otázok.

Do výberu otázky,na ktorú právnik odpovie,nebudeme ako prevádzkovateľ zasahovať.No chceli by sme všetkých požiadať,aby zasielali otázky,ktoré súvisia výhradne s podnikaním a neposielali podnety,súvisiace s riešením problémov,ktorými sa zaoberajú v osobnom živote,alebo sú súčasťou prebiehajúcich sporov na akejkoľvek úrovni.Sekcia nie je určená na riešenie konkrétnych sporov,ale podanie informácií a vysvetlenie platných zákov (predpisov),ktoré sa môžu zdať mnohým nejasné.

V prípade,že budete mať záujem o právne poradenstvo,súvisiace s konkrétnym problémom,radi doporučíme právnika podľa regiónu,v ktorom pôsobíte.

Otázky na právnika je potrebné zasielať každý mesiac do 20.dňa v mesiaci na e-mail:info@toolboxbratislava.com

 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.