• Toolbox Bratislava
 • Kontaktujte nás
  0944 600 638
  Po - Pia: 9:00 - 17:00
 • Môj profil
 Online status
 Google AdSense
 Darčeková poukážka
 Služby Krupina
 Novinky
Online rezervácia

Spustili sme možnosť rezervácie našich alebo partnerských služieb. Rezervačné tlačidlo nájdete na ľavej strane titulnej strany webu v spodnej časti.Kliknutím na tlačidlo sa presuniete do rezervačného systému.


Kuriérske služby

Dnes spúšťame možnosť expresných kuriérskych služieb v rámci Krupiny,Podbrezovej a Brezna.Chcete zaujať klienta a poskytnúť mu komfortnú službu doručenia objednávky do 2 hodín od jej potvrdenia ? Volajte 0944-600 638 (Krupina) alebo 0904-334 971 (BR)


Spustenie nášho nového portálu.

Vítame Vás na našom novom webe.Nájdete tu informácie o našej činnosti,služby a produkty v našej ponuke a samozrejme aj služby našich partnerov v rámci projektu Splašený slimák.Veríme,že Vás naša ponuka zaujme.


Registrujte sa

Registrujte sa na našom webe,získajte pravidelné informácie o našej činnosti a zaujímavé zľavy

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
  

O projekte

Projekt Splašený slimák je zameraný na poskytovanie kvalitných prepravných služieb na území SR a krajín EÚ.Základným cieľom je používanie slovenských taxi-aplikácií,slúžiacich na objednanie prepravy.

Prednosti objednania jazdy prostredníctvom aplikácie

 1. Informácia o približnom čase pristavenia vozidla
 2. Cena jazdy je známa pred jej objednaním
 3. Klient pozná vodiča a vozidlo,ktoré bude pristavené
 4. Využiteľnosť aplikácie aj v menších regiónoch Slovenska

V rámci projektu Splašený slimák preferujeme slovenskú aplikáciu Taxikey, ktorá je prevádzkovaná spoločnosťou Danubiasoft Bratislava.Aplikácia je dostupná pre zariadenia s operačnými systémami Android a iOS.Po jej stiahnutí je potrebné zadať pri prvom spustení kód taxislužby (v prípade nášho projektu - 09440911),a vyplniť profil klienta (meno a telefónne číslo).

Kľúčová vlastnosť aplikácie pre cestujúcich

V prípade,že nie je dostupné vozidlo taxislužby,ktorá vás registrovala,aplikácia automaticky pridelí jazdu inému poskytovateľovi,ktorého vozidlo je k Vám najbližšie.

Kľúčové vlastnosti aplikácie pre poskytovateľov - taxislužby

 1. Možnosť vytvorenia vlastnej tabuľky jazdného
 2. Možnosť vytvorenia okruhov s fixnou cenou jazdy
 3. Možnosť provízií z jazdného za trasy,ktoré prevzal iný poskytovateľ

V rámci nášho projektu sa snažíme,aby bol klientovi dostupný maximálny možný komfort služieb.Ponúkame o.i. možnosť časových objednávok (klient si objedná jazdu vopred na konkrétny deň a čas),možnosť zdieľaných jázd za výhodné ceny spojených s vyťažením vozidla nášho partnera pri ceste za iným klientom,možnosť doručenia drobných zásielok na trase jazdy,bezkontaktné platby,platby formou platobných správ a mnoho iného.

Cieľom projektu nie sú nízke (či dokonca podnákladové) ceny,ale kvalita za prijateľnú cenu.Súčasťou projektu je aj zvýhodnená preprava cestujúcich,ktorí požadujú prepravu za účelom poskytnutia zdravotnej starostlivosti,alebo prekročili vekovú hranicu 65 rokov.V týchto prípadoch poskytujeme zľavnené jazdné,či doprovod cestujúceho (ak o to požiada).

V súčasnosti máme zmluvných partnerov projektu Splašený slimák v Krupine,Podbrezovej a Bratislave.Spolupracujúcich partnerov máme aj v Žarnovici,Banskej Štiavnici,Hnúšti,Revúcej,Poprade,Ružomberku a Vysokých Tatrách.Sieť partnerov neustále rozširujeme.

Máte záujem o spoluprácu ?

Napíšte nám na e-mail.info@toolboxbratislava.com

Upozornenie

Spoločnosť Toolbox spol.s r.o. Bratislava je marketingovým partnerom projektu Splašený slimák.Nie je poskytovateľom prepravných služieb.

 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.